Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
NIKE OffCourt Adjust
Машки папучи
Код на производ:
(DQ9624-003)
NIKE

NIKE OffCourt Adjust

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 7.5
 • 8 41 26
 • 8.5 8.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 9.5
 • 10 44 28
 • 10.5 10.5
 • 11 45 29
 • 11.5 11.5
 • 12 46 30
 • 12.5 12.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките папучи Nike OffCourt Adjust се идеален избор на обувки пред и после тренинг или игра, како и за времето поминато на плажа или базен. Плишаното преклопено ременче ви овозможува да го приспособите приспособувањето, додека лесниот среден ѓон од пена обезбедува врвна удобност. Контурниот надворешен ѓон се обликува на вашето стапало како калап, додека пената со двојна густина додава амортизација и стабилност. Ѓонот има спортски кружен модел за подобро држење на различни површини. Ознаката Nike служи како јазиче за влечење при отворање на ременот, а исто така го истакнува вашиот омилен бренд. Спецификација: Машки папучи Кадифен вграден појас со копче Среден ѓон од пена Контурна подлога .
Подетално

Машките папучи Nike OffCourt Adjust се идеален избор на обувки пред и после тренинг или игра, како и за времето поминато на плажа или базен. Плишаното преклопено ременче ви овозможува да го приспособите приспособувањето, додека лесниот среден ѓон од пена обезбедува врвна удобност. Контурниот надворешен ѓон се обликува на вашето стапало како калап, додека пената со двојна густина додава амортизација и стабилност. Ѓонот има спортски кружен модел за подобро држење на различни површини. Ознаката Nike служи како јазиче за влечење при отворање на ременот, а исто така го истакнува вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Кадифен вграден појас со копче
 • Среден ѓон од пена
 • Контурна подлога

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9678-008
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DQ9624-001
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Помош