Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
PUMA ST Runner V3 NL
Машки патики
Код на производ:
(384857-14)
PUMA

PUMA ST Runner V3 NL

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Puma ST Runner V3 NL се класични спортски патики со модерен изглед кои се погодни за секојдневно носење. Изработени се од квалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност, а изгледаат стилски и привлечни. Горниот дел на патиките е изработен од комбинација од синтетичка кожа и текстил, што овозможува дишење и удобност во текот на денот. Патиките Puma ST Runner V3 NL имаат среден ѓон кој обезбедува амортизирање, обезбедува удобност и ги намалува вибрациите при одење, додека гумениот ѓон го зголемува држењето и спречува лизгање. Покрај тоа, патиките имаат удобна влошка која дава мекост и потпора на стапалото. Спецификација: Машки патики Плиток профил Текстилен горен дел Гумен ѓон Врвки Лого на Puma.
Подетално

Машките патики Puma ST Runner V3 NL се класични спортски патики со модерен изглед кои се погодни за секојдневно носење. Изработени се од квалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност, а изгледаат стилски и привлечни. Горниот дел на патиките е изработен од комбинација од синтетичка кожа и текстил, што овозможува дишење и удобност во текот на денот. Патиките Puma ST Runner V3 NL имаат среден ѓон кој обезбедува амортизирање, обезбедува удобност и ги намалува вибрациите при одење, додека гумениот ѓон го зголемува држењето и спречува лизгање. Покрај тоа, патиките имаат удобна влошка која дава мекост и потпора на стапалото.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Текстилен горен дел
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Puma

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош