Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
adidas SUMMER
Детски сандали
Код на производ:
(H06321)
adidas

adidas SUMMER

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 4K
 • 4-K 4-K
 • 5K 5K
 • 5-K 5-K
 • 6K 6K
 • 6-K 6-K
 • 7K 7K
 • 7-K 7-K
 • 8K 8K
 • 8-K 8-K
 • 9K 9K
 • 9-K 9-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SUMMER се лесни сандали дизајнирани за мали стапала. Чувајте ги вашите мали истражувачи удобно во текот на летните денови. Во или надвор од водата, овие сандали за бебиња на adidas обезбедуваат меко чувство и поддршка благодарение на обликуваното EVA подножје. Дизајнот со затворени пети обезбедува дополнителна покриеност и заштита, а лентата со велкро го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Летни сандали за бебиња Велкро за лесно облекување и соблекување Обликувано лежиште за стапалото ЕВА.
Подетално

adidas SUMMER се лесни сандали дизајнирани за мали стапала. Чувајте ги вашите мали истражувачи удобно во текот на летните денови. Во или надвор од водата, овие сандали за бебиња на adidas обезбедуваат меко чувство и поддршка благодарение на обликуваното EVA подножје. Дизајнот со затворени пети обезбедува дополнителна покриеност и заштита, а лентата со велкро го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Летни сандали за бебиња
 • Велкро за лесно облекување и соблекување
 • Обликувано лежиште за стапалото ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош