Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
Женски патики
Код на производ:
(DM7590-101)
NIKE

NIKE Court Legacy Lift

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.193 ДЕН
Заштеда: 1.797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Однесете го вашиот стил на следното ниво со Nike Court Legacy Lift за женски lifestyle патики. Нивниот класичен, лесен за носење дизајн е заокружен со среден ѓон на платформа, нагласувајќи го вашиот груб став. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате. Суптилно слоевит горен дел ги прави класични и лесни за носење. Амортизираната пета и кадифен јазик ја зголемуваат удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие Nike патики lifestyle и препуштете се на новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Слоен горен дел Плишан јазик Поставена пета Среден ѓон на платформа Гумен ѓон.
Подетално

Однесете го вашиот стил на следното ниво со Nike Court Legacy Lift за женски lifestyle патики. Нивниот класичен, лесен за носење дизајн е заокружен со среден ѓон на платформа, нагласувајќи го вашиот груб став. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате. Суптилно слоевит горен дел ги прави класични и лесни за носење. Амортизираната пета и кадифен јазик ја зголемуваат удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие Nike патики lifestyle и препуштете се на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Слоен горен дел
 • Плишан јазик
 • Поставена пета
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CD5434-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM0113-600
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Помош