Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DJ5635-146)
NIKE

NIKE ZOOM VAPOR 15 ACADEMY TF

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA1193-146
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 580456-061
5.112 ДЕН
Заштеда 20%
6.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD9477-446
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Помош