Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
PUMA ST Runner V3 Mesh
Машки патики
Код на производ:
(384640-10)
PUMA

PUMA ST Runner V3 Mesh

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики Puma ST Runner V3 Mesh се модерни спортски патики кои обезбедуваат совршена комбинација на стил и функционалност. Горниот дел на овие патики е изработен од мрежеста ткаенина која овозможува прозрачност, додека на клучните места се поставени засилувања во форма на синтетичка кожа за подобра потпора и стабилност на стапалото. Влошката на овие патики е анатомски дизајнирана за да обезбеди оптимална поддршка за стапалата, додека средниот ѓон од пена EVA е доволно мек за амортизирање при одење. Ѓонот е изработен од гума и има изразен профил кој овозможува добро држење на различни површини. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон ЕВА пена Мрежест горен дел.
Подетално

Машките lifestyle патики Puma ST Runner V3 Mesh се модерни спортски патики кои обезбедуваат совршена комбинација на стил и функционалност. Горниот дел на овие патики е изработен од мрежеста ткаенина која овозможува прозрачност, додека на клучните места се поставени засилувања во форма на синтетичка кожа за подобра потпора и стабилност на стапалото. Влошката на овие патики е анатомски дизајнирана за да обезбеди оптимална поддршка за стапалата, додека средниот ѓон од пена EVA е доволно мек за амортизирање при одење. Ѓонот е изработен од гума и има изразен профил кој овозможува добро држење на различни површини.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • ЕВА пена
 • Мрежест горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390025-01
  5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 378554-01
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош