Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DH3393-010)
NIKE

NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
6.232 ДЕН
Заштеда: 1.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за тренинг Nike SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки поставен за да го обвитка вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од ситно бланширана пена ви дава удобност при одзив за тренинзи со висок интензитет. Регенерираната пена е измешана со фино мелениот Nike Grind за нов среден ѓон дизајниран да ја подобри удобноста, стабилноста и издржливоста. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат вашето стапало природно да се свитка. Извезениот дизајн Swoosh јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде и да ве однесе следниот тренинг. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Стратешки зониран еластичен Flyknit горен дел Извезено лого на Swoosh Среден ѓон од пена Nike Grind Флексибилни жлебови во гумениот ѓон.
Подетално

Женските патики за тренинг Nike SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки поставен за да го обвитка вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од ситно бланширана пена ви дава удобност при одзив за тренинзи со висок интензитет. Регенерираната пена е измешана со фино мелениот Nike Grind за нов среден ѓон дизајниран да ја подобри удобноста, стабилноста и издржливоста. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат вашето стапало природно да се свитка. Извезениот дизајн Swoosh јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде и да ве однесе следниот тренинг.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Стратешки зониран еластичен Flyknit горен дел
 • Извезено лого на Swoosh
 • Среден ѓон од пена Nike Grind
 • Флексибилни жлебови во гумениот ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM0824-101
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM0824-003
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош