Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
Женски папучи
Код на производ:
(CN9676-001)
NIKE

NIKE Victori One

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На плажа, покрај базен или на градските улици, женските папучи Nike Victory One го усовршуваат класичниот дизајн кој едноставно мора да го имате. Обезбедувајќи лесен комфор, овие папучи Nike имаат нова, полесна пена што дава удобност. Украсениот модел на шарите го држи вашето стапало на место. Широката врвна лента нуди добар изглед и уште подобро чувство. Спецификација: Женски папучи Гумен ѓон Газиште од пена Лого на Nike.
Подетално

На плажа, покрај базен или на градските улици, женските папучи Nike Victory One го усовршуваат класичниот дизајн кој едноставно мора да го имате. Обезбедувајќи лесен комфор, овие папучи Nike имаат нова, полесна пена што дава удобност. Украсениот модел на шарите го држи вашето стапало на место. Широката врвна лента нуди добар изглед и уште подобро чувство. Спецификација:

 • Женски папучи
 • Гумен ѓон
 • Газиште од пена
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош