Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
Папучи за возрасни
Код на производ:
(GZ5235)
adidas

adidas ADILETTE AQUA

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 4 36.5 23
 • 5 38 24
 • 6 39 25
 • 7 40.5 25.5
 • 8 42 26.5
 • 9 43 27.5
 • 10 44.5 28.5
 • 11 46 29
 • 12 47 29.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE AQUA се унисекс папучи со уште подобро амортизирање под стапалото. Туширајте се после базенот во овие аdidas папучи. Сосема едноставни и недооценени, тие ја откриваат нивната adidas ДНК со потписот на три ленти низ горниот дел. Мекото амортизирање ги наградува уморните стапала со кадифена удобност. Спецификација: Унисекс влечки Едноделен EVA горен дел ЕВА ѓон Меко подножје од Cloudfoam Лесно чувство Материјал за брзо сушење.
Подетално

adidas ADILETTE AQUA се унисекс папучи со уште подобро амортизирање под стапалото. Туширајте се после базенот во овие аdidas папучи. Сосема едноставни и недооценени, тие ја откриваат нивната adidas ДНК со потписот на три ленти низ горниот дел. Мекото амортизирање ги наградува уморните стапала со кадифена удобност.
Спецификација:

 • Унисекс влечки
 • Едноделен EVA горен дел
 • ЕВА ѓон
 • Меко подножје од Cloudfoam
 • Лесно чувство
 • Материјал за брзо сушење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Папучи F35539
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.488 ДЕН
  Помош