Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SOLARBOOST 5
adidas SOLARBOOST 5
adidas SOLARBOOST 5
adidas SOLARBOOST 5
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GV9137)
adidas

adidas SOLARBOOST 5

Претходна цена
10.588 ДЕН
Моментална цена
10.588 ДЕН
Цена со попуст
8.470 ДЕН
Заштеда: 2.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SOLARBOOST 5 се машки патики за тренирање и трчање направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики се погодни за секаков тип на трчање и за секое растојание. Со нив можете слободно да ги избирате вашите цели. Тие ви даваат поддршка, амортизирање и енергија што ви е потребна за да изградите конзистентност или да ја зголемите километражата. Средниот ѓон BOOST со целосна должина ви ја враќа енергијата што ја вложувате, а имаат и adidas LEP 2.0 за уште повеќе енергија при секој чекор. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Среден ѓон BOOST Зајакнување со Linear Energy Push (LEP) во ѓонот.
Подетално

adidas SOLARBOOST 5 се машки патики за тренирање и трчање направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики се погодни за секаков тип на трчање и за секое растојание. Со нив можете слободно да ги избирате вашите цели. Тие ви даваат поддршка, амортизирање и енергија што ви е потребна за да изградите конзистентност или да ја зголемите километражата. Средниот ѓон BOOST со целосна должина ви ја враќа енергијата што ја вложувате, а имаат и adidas LEP 2.0 за уште повеќе енергија при секој чекор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон BOOST
 • Зајакнување со Linear Energy Push (LEP) во ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7672
  10.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP2433
  4.070 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.088 ДЕН
  Помош