Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DM0824-101)
NIKE

NIKE MC Trainer 2

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за тренирање Nike MC Trainer 2 можат да ви помогнат беспрекорно да преминете од кружен тренинг, на тренинг со тегови, на кардио за брзо кондиционирање. Тоа е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долговечност за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Мрежестиот горен дел овозможува вашето стапало да дише, а меката пена под нозете обезбедува совршено амортизирање. Пошироката област околу петицата помага да се стабилизира вашето стапало додека работите со тегови. Преклопите околу прстите додаваат издржливост, а гумата на страните обезбедува зафат додека се качувате на јажето. Од сквотови до спринтови, овие тренери помагаат да се поддржи строгоста на вашиот разновиден тренинг режим, без да мора да застанете за да ја менувате опремата за тренинг. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Поширока основа во пределот на петицата Мрежест горен дел Дополнителни слоеви во пределот на прстите и врвки за издржливост Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Женските патики за тренирање Nike MC Trainer 2 можат да ви помогнат беспрекорно да преминете од кружен тренинг, на тренинг со тегови, на кардио за брзо кондиционирање. Тоа е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долговечност за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Мрежестиот горен дел овозможува вашето стапало да дише, а меката пена под нозете обезбедува совршено амортизирање. Пошироката област околу петицата помага да се стабилизира вашето стапало додека работите со тегови. Преклопите околу прстите додаваат издржливост, а гумата на страните обезбедува зафат додека се качувате на јажето. Од сквотови до спринтови, овие тренери помагаат да се поддржи строгоста на вашиот разновиден тренинг режим, без да мора да застанете за да ја менувате опремата за тренинг.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Поширока основа во пределот на петицата
 • Мрежест горен дел
 • Дополнителни слоеви во пределот на прстите и врвки за издржливост
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM0824-003
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош