Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
Женски патики
Код на производ:
(384615-03)
PUMA

PUMA Karmen L

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските lifestyle патики Puma Karmen L пленат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон е особено привлечен. Горниот дел е направен од мешавина од кожа и велур. Овие патики претставуваат совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил. Влошката SoftFoam+ обезбедува супериорно амортизирање и оптимална удобност при секој чекор. Логото во златна боја го истакнува вашиот софистициран изглед. Спецификација: Женски lifestyle патики Горен дел од кожа и велур SoftFoam+ Гумен ѓон.
Подетално

Женските lifestyle патики Puma Karmen L пленат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон е особено привлечен. Горниот дел е направен од мешавина од кожа и велур. Овие патики претставуваат совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил. Влошката SoftFoam+ обезбедува супериорно амортизирање и оптимална удобност при секој чекор. Логото во златна боја го истакнува вашиот софистициран изглед.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа и велур
 • SoftFoam+
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 385849-07
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 385849-05
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 385849-02
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош