Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(HQ1828)
adidas

adidas STRUTTER

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas STRUTTER се машки патики опремени да ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики имаат густ дизајн што ве одржува удобно во текот на денот. Мазниот кожен горен дел е детален со шлицови, набори и препознатливи три ленти. Тие се потпираат на лиен среден ѓон и ѓон кој совршено се прилепува на површината. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Текстилна облога Adibouncy лесна EVA влошка 25% од компонентите во горниот дел се направени од најмалку 50% рециклиран материјал Гумен ѓон.
Подетално

adidas STRUTTER се машки патики опремени да ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики имаат густ дизајн што ве одржува удобно во текот на денот. Мазниот кожен горен дел е детален со шлицови, набори и препознатливи три ленти. Тие се потпираат на лиен среден ѓон и ѓон кој совршено се прилепува на површината.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Adibouncy лесна EVA влошка
 • 25% од компонентите во горниот дел се направени од најмалку 50% рециклиран материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Slobodan
   Slobodan

   Top

   04.06.2023. 16:09

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ3516
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX6685
  3.177 ДЕН
  Заштеда 35%
  4.888 ДЕН
  Помош