Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(DA1189-146)
NIKE

NIKE Tiempo Legend 9 Club

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Tiempo Legend 9 Club се машки патики за фудбал. Најлесната верзија на патиката кога се работи за моделот Tiempo. Тие ви дозволуваат да доминирате на теренот и да ве водат до победа. Предниот дел има акцентирана текстура за прецизно дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од синтетичка кожа е поддржан од делови од пена со мека текстура за да ви помогне да остварите подобар контакт со топката. Удобната постава го ублажува стапалото за меко и флексибилно чувство. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на надворешни и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките Tiempo Legend 9 Club. Спецификација: Машки патики за фудбал Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од синтетичка кожа што дише За надворешни и внатрешни површини Лого на Nike.
Подетално

Nike Tiempo Legend 9 Club се машки патики за фудбал. Најлесната верзија на патиката кога се работи за моделот Tiempo. Тие ви дозволуваат да доминирате на теренот и да ве водат до победа. Предниот дел има акцентирана текстура за прецизно дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од синтетичка кожа е поддржан од делови од пена со мека текстура за да ви помогне да остварите подобар контакт со топката. Удобната постава го ублажува стапалото за меко и флексибилно чувство. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на надворешни и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките Tiempo Legend 9 Club.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа што дише
 • За надворешни и внатрешни површини
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош