Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HP7672)
adidas

adidas 4DFWD 2

Претходна цена
13.688 ДЕН
Моментална цена
13.688 ДЕН
Цена со попуст
10.950 ДЕН
Заштеда: 2.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање adidas 4DFWD 2 се наменети за почетници и за оние кои имаат толку голема километража зад себе што го заборавиле својот број. Дизајнот на решетката на ѓонот се витка со секој чекор, намалувајќи ја силата на сопирање и туркајќи ве напред. Горниот дел на PRIMEKNIT го прегрнува стапалото со флексибилно вклопување што ги подобрува вашите перформанси. Крајниот резултат е удобно трчање, без разлика дали ја започнувате патеката на тротоар, патека или гумена површина. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Текстилен горен дел PRIMEKNIT.
Подетално

Женските патики за трчање adidas 4DFWD 2 се наменети за почетници и за оние кои имаат толку голема километража зад себе што го заборавиле својот број. Дизајнот на решетката на ѓонот се витка со секој чекор, намалувајќи ја силата на сопирање и туркајќи ве напред. Горниот дел на PRIMEKNIT го прегрнува стапалото со флексибилно вклопување што ги подобрува вашите перформанси. Крајниот резултат е удобно трчање, без разлика дали ја започнувате патеката на тротоар, патека или гумена површина.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел PRIMEKNIT

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9137
  8.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HP2433
  4.070 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.088 ДЕН
  Помош