Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Flytrap 6
NIKE Kyrie Flytrap 6
NIKE Kyrie Flytrap 6
NIKE Kyrie Flytrap 6
NIKE Kyrie Flytrap 6
NIKE Kyrie Flytrap 6
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM1125-100)
NIKE

NIKE Kyrie Flytrap 6

Претходна цена
6.690 ДЕН
Моментална цена
6.690 ДЕН
Цена со попуст
5.352 ДЕН
Заштеда: 1.338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Играјте брзо и одлучно во лесните кошаркарски патики Nike Kyrie Flytrap 6 унисекс. Лесни патики, даваат одлична поддршка и лесно движење на теренот. Мрежестиот горен дел обезбедува леснотија и дише, додека средниот ѓон од рециклирана пена е уште помек од претходниот модел. Врвките се навојуваат низ вкрстените ремени преку горниот дел од стапалото. Кога ќе се врзете, тие го затегнуваат ременот за да ја задржат ногата на место и да овозможат лесно, неоптоварено движење. Воздушната единица изградена под предното стапало се компресира кога слетувате, а потоа се враќа кога ќе оттурнете. Во кошаркарските патики Nike Kyrie Flytrap 6, дајте енергија и ќе ја вратите. Спецификација: Унисекс кошаркарски патики Врвки Мрежест горен дел Zoom Air единица во средниот ѓон Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Играјте брзо и одлучно во лесните кошаркарски патики Nike Kyrie Flytrap 6 унисекс. Лесни патики, даваат одлична поддршка и лесно движење на теренот. Мрежестиот горен дел обезбедува леснотија и дише, додека средниот ѓон од рециклирана пена е уште помек од претходниот модел. Врвките се навојуваат низ вкрстените ремени преку горниот дел од стапалото. Кога ќе се врзете, тие го затегнуваат ременот за да ја задржат ногата на место и да овозможат лесно, неоптоварено движење. Воздушната единица изградена под предното стапало се компресира кога слетувате, а потоа се враќа кога ќе оттурнете. Во кошаркарските патики Nike Kyrie Flytrap 6, дајте енергија и ќе ја вратите.
Спецификација:

 • Унисекс кошаркарски патики
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Zoom Air единица во средниот ѓон
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DO7189-101
  8.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM1123-501
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Помош