Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HP2433)
adidas

adidas QUESTAR

Претходна цена
5.088 ДЕН
Моментална цена
5.088 ДЕН
Цена со попуст
4.070 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секој ден е добар ден за трчање кога ги врзувате машките патики за трчање adidas QUESTAR. Вградениот отвор на патиката ви дава цврсто и сигурно вклопување, додека вградените перничиња под нозете овозможуваат подобрена флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина нуди одлична влечна сила. Машките патики за трчање adidas Questar се направени од рециклиран материјал со високи перформанси Primegreen. Врзете ги врвките и започнете нова авантура. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Гумен ѓон Текстилен горен дел.
Подетално

Секој ден е добар ден за трчање кога ги врзувате машките патики за трчање adidas QUESTAR. Вградениот отвор на патиката ви дава цврсто и сигурно вклопување, додека вградените перничиња под нозете овозможуваат подобрена флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина нуди одлична влечна сила. Машките патики за трчање adidas Questar се направени од рециклиран материјал со високи перформанси Primegreen. Врзете ги врвките и започнете нова авантура.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Текстилен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9137
  8.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7672
  10.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.688 ДЕН
  Помош