Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX
Женски outdoor патики
Код на производ:
(HP2081)
adidas

adidas Terrex Trailmaker GORE-TEX

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална цена
8.688 ДЕН
Цена со попуст
6.950 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освојте нови патеки и планински врвови во женските планинарски патики adidas TERREX TRAILMAKER GORE-TEX. Вашето хоби бара многу труд, а трудот бара удобни патики. Носењето премногу тежина само ќе ве забави. Со овој модел на adidas можете целосно да се концентрирате на целта пред вас. Додадете лесна и хидроизолација на листата на приоритети за спортска опрема. Сувите стапала ви овозможуваат да се движите по влажни патеки и во влажни услови. Моделот ја комбинира флексибилноста на патиките за трчање со издржливата поддршка. Спецификација: Женски планинарски патики Плиток профил Водоотпорна GORE-TEX мембрана Влечен гумен ѓон.
Подетално

Освојте нови патеки и планински врвови во женските планинарски патики adidas TERREX TRAILMAKER GORE-TEX. Вашето хоби бара многу труд, а трудот бара удобни патики. Носењето премногу тежина само ќе ве забави. Со овој модел на adidas можете целосно да се концентрирате на целта пред вас. Додадете лесна и хидроизолација на листата на приоритети за спортска опрема. Сувите стапала ви овозможуваат да се движите по влажни патеки и во влажни услови. Моделот ја комбинира флексибилноста на патиките за трчање со издржливата поддршка. Спецификација:

 • Женски планинарски патики
 • Плиток профил
 • Водоотпорна GORE-TEX мембрана
 • Влечен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ1048
  5.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ0933
  5.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош