Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
Машки outdoor патики
Код на производ:
(HP7398)
adidas

adidas TERREX AX4 GTX

Претходна цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Цена со попуст
7.510 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките планинарски патики adidas TERREX AX4 GTX се одличен избор за истражување на различни терени. Gore-Tex® мембраната ги комбинира карактеристиките на водоотпорност, дишливост и отпорност на ветер. Чекорете во удобност без оглед на временските услови. Одење со умерено темпо или трчање, изборот е ваш, бидејќи робусниот и стабилен дизајн ви овозможува да се фокусирате на вашата рута. Гумениот ѓон Continental™ значи дека можете да се движите со сигурност. Влажните, калливите и карпестите патеки веќе не се проблем, туку предизвик кога го носите моделот adidas TERREX AX4 GTX, чиј горен дел е отпорен на триење. Спецификација: Машки планинарски патики Плиток профил Врвки Среден ѓон со отскокнување Горен дел од мрежа отпорен на триење Gore-Tex® мембрана Водоотпорни Continental™ гумен ѓон.
Подетално

Машките планинарски патики adidas TERREX AX4 GTX се одличен избор за истражување на различни терени. Gore-Tex® мембраната ги комбинира карактеристиките на водоотпорност, дишливост и отпорност на ветер. Чекорете во удобност без оглед на временските услови. Одење со умерено темпо или трчање, изборот е ваш, бидејќи робусниот и стабилен дизајн ви овозможува да се фокусирате на вашата рута. Гумениот ѓон Continental™ значи дека можете да се движите со сигурност. Влажните, калливите и карпестите патеки веќе не се проблем, туку предизвик кога го носите моделот adidas TERREX AX4 GTX, чиј горен дел е отпорен на триење. Спецификација:

 • Машки планинарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Горен дел од мрежа отпорен на триење
 • Gore-Tex® мембрана
 • Водоотпорни
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош