Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
NIKE Air Winflo
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DV4023-100)
NIKE

NIKE Air Winflo

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање Nike Air Winflo 10 се идеални за дневна доза спорт во вашиот живот. Редизајниран модел кој ви дава повеќе простор во предниот дел на стапалото и зголемено ниво на удобност во пределот на глуждовите. Централниот дел на моделот е растеглив, а шармот на сите предности на подобрениот дизајн ќе го почувствувате уште при првото облекување на патиките. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој дише и обезбедува совршена доза на удобност, безбедност и приспособливост. Зајакнувањето на прстите придонесува за издржливоста и долговечноста на моделот. Спецификација: Женски патики Плиток профил Мрежест горен дел Зајакнување на прстите Врвки Единица Zoom Air.
Подетално

Женските патики за трчање Nike Air Winflo 10 се идеални за дневна доза спорт во вашиот живот. Редизајниран модел кој ви дава повеќе простор во предниот дел на стапалото и зголемено ниво на удобност во пределот на глуждовите. Централниот дел на моделот е растеглив, а шармот на сите предности на подобрениот дизајн ќе го почувствувате уште при првото облекување на патиките. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој дише и обезбедува совршена доза на удобност, безбедност и приспособливост. Зајакнувањето на прстите придонесува за издржливоста и долговечноста на моделот.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел
 • Зајакнување на прстите
 • Врвки
 • Единица Zoom Air

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош