Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
CHAMPION Mull Gs
Код на производ:
(CHF231G409-71)
CHAMPION

CHAMPION Mull Gs

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MULL GS се папучи за тинејџерки наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се сушат и се отпорни на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Веселиот дезен на горниот дел и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете го секој ден убав со папучите Champion MULL GS. Спецификација: Папучи за тинејџерки Лого Champion Гумен ѓон.
Подетално

Champion MULL GS се папучи за тинејџерки наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се сушат и се отпорни на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Веселиот дезен на горниот дел и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете го секој ден убав со папучите Champion MULL GS.
Спецификација:

 • Папучи за тинејџерки
 • Лого Champion
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G411-01
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G409-85
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G411-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош