Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
adidas TERREX AX4
Машки outdoor патики
Код на производ:
(HP7390)
adidas

adidas TERREX AX4

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Цена со попуст
5.990 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките планинарски патики adidas TERREX AX4 се одличен избор за истражување на отворено. Разноврсни и удобни, направени се за одење на терени со различна висина. Одење со умерено темпо или трчање, изборот е ваш, бидејќи робусниот и стабилен дизајн ви овозможува да се фокусирате на вашата рута. Гумениот ѓон Continental™ значи дека можете да се движите со сигурност во сите услови. Влажните, калливите и карпестите патеки веќе не се проблем, туку предизвик кога го носите моделот adidas TERREX AX4, чиј горен дел е отпорен на триење. Спецификација: Машки планинарски патики Плиток профил Врвки Среден ѓон со отскокнување Горен дел од мрежа отпорен на триење ЕВА среден ѓон Continental™ гумен ѓон.
Подетално

Машките планинарски патики adidas TERREX AX4 се одличен избор за истражување на отворено. Разноврсни и удобни, направени се за одење на терени со различна висина. Одење со умерено темпо или трчање, изборот е ваш, бидејќи робусниот и стабилен дизајн ви овозможува да се фокусирате на вашата рута. Гумениот ѓон Continental™ значи дека можете да се движите со сигурност во сите услови. Влажните, калливите и карпестите патеки веќе не се проблем, туку предизвик кога го носите моделот adidas TERREX AX4, чиј горен дел е отпорен на триење. Спецификација:

 • Машки планинарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Горен дел од мрежа отпорен на триење
 • ЕВА среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош