Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
adidas Terrex AX4
Женски outdoor патики
Код на производ:
(HQ1048)
adidas

adidas Terrex AX4

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Цена со попуст
5.990 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Terrex AX4 се лесни, водоотпорни и разновидни женски outdoor патики, идеални за истражување на природата. После секоја планинарска авантура во овие патики, ќе можете да ги „слушнете“ стапалата како им се заблагодаруваат. Тие ќе ви овозможат да ги истражувате сите видови терени од ниско до високо, од влажно до суво. Мрежестиот и синтетичкиот горен дел е лесен и обезбедува совршена удобност и поддршка за вашите стапала. Пената со двојна густина во средниот ѓон EVA обезбедува долготрајно амортизирање, стабилност и удобност. Гумениот ѓон Continental™ со супериорно држење во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики и да се впуштите во каква било авантура што ја сакате, знаејќи дека вашите стапала ќе бидат удобни. Врзете ги патиките и упатете се кон нова авантура. Спецификација: Женски планинарски патики Мрежест и синтетички горен дел Врвки Continental™ гумен ѓон.
Подетално

adidas Terrex AX4 се лесни, водоотпорни и разновидни женски outdoor патики, идеални за истражување на природата. После секоја планинарска авантура во овие патики, ќе можете да ги „слушнете“ стапалата како им се заблагодаруваат. Тие ќе ви овозможат да ги истражувате сите видови терени од ниско до високо, од влажно до суво. Мрежестиот и синтетичкиот горен дел е лесен и обезбедува совршена удобност и поддршка за вашите стапала. Пената со двојна густина во средниот ѓон EVA обезбедува долготрајно амортизирање, стабилност и удобност. Гумениот ѓон Continental™ со супериорно држење во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики и да се впуштите во каква било авантура што ја сакате, знаејќи дека вашите стапала ќе бидат удобни. Врзете ги патиките и упатете се кон нова авантура.
Спецификација:

 • Женски планинарски патики
 • Мрежест и синтетички горен дел
 • Врвки
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ0933
  5.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош