Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
adidas Speedcourt
Код на производ:
(ID9499)
adidas

adidas Speedcourt

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките одбојкарски патики adidas Speedcourt се дизајнирани да доминираат со самодоверба во спортската сала. Подобрете ја вашата игра во патиките adidas Speedcourt и нема да изостане убавото чувство и уште подобар резултат. Моделот е удобен, обезбедува удобност и одлично вклопување без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт во спортската сала. Лесни патики за интензивна акција на теренот. ADIPRENE во предниот дел на стапалото обезбедува молскавично забрзување кога ја одземате топката од противничкиот тим и се нафрлате кон голот. Мрежестиот горен дел што дише помага да ги одржувате стапалата ладни и суви. Ѓонот ADIWEAR ја поддржува вашата интензивна игра кога ќе добиете наплив на адреналин и обезбедува стабилност кога ја браните вашата мрежа. Производот е направен од рециклиран материјал. Спецификација: Машки патики за одбојка Плиток профил Врвки ADIPRENE технологија Ѓон ADIWEAR Состав на горниот дел: мрежа, синтетика Внатрешна облога: текстил.
Подетално

Машките одбојкарски патики adidas Speedcourt се дизајнирани да доминираат со самодоверба во спортската сала. Подобрете ја вашата игра во патиките adidas Speedcourt и нема да изостане убавото чувство и уште подобар резултат. Моделот е удобен, обезбедува удобност и одлично вклопување без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт во спортската сала. Лесни патики за интензивна акција на теренот. ADIPRENE во предниот дел на стапалото обезбедува молскавично забрзување кога ја одземате топката од противничкиот тим и се нафрлате кон голот. Мрежестиот горен дел што дише помага да ги одржувате стапалата ладни и суви. Ѓонот ADIWEAR ја поддржува вашата интензивна игра кога ќе добиете наплив на адреналин и обезбедува стабилност кога ја браните вашата мрежа. Производот е направен од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Машки патики за одбојка
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ADIPRENE технологија
 • Ѓон ADIWEAR
 • Состав на горниот дел: мрежа, синтетика
 • Внатрешна облога: текстил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Одбојка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID9498
  2.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.488 ДЕН
  Помош