Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1127895-CSAA)
HOKA

HOKA Clifton 9

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Цена со попуст
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40 2/3 25.5
 • 8 41 1/3 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42 2/3 27
 • 9.5 43 1/3 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44 2/3 28.5
 • 11 45 1/3 29
 • 11.5 46 29.5
 • 12 46 2/3 30
 • 12.5 47 1/3 30.5
 • 13 48 31
 • 13.5 48 2/3 31.5
 • 14 49 1/3 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HOKA Clifton 9 се машки патики за трчање кои носат неверојатна комбинација на мекост и агилност на тркачите. Деветтата генерација на нашиот наградуван модел доаѓа со уште помала тежина и малку поголема висина. Горен дизајн кој се лизга со рефлектирачки панел на потпетици и рационализиран јазик. Средниот ѓон обликуван со компресија изработен од EVA пена обезбедува совршено амортизирање и додава удобност. Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина. Meta-Rocker го олеснува природниот циклус на темпото на тркачот. Променете ја перцепцијата за трчање со патиките HOKA CLIFTON 9. Спецификација: Машки патики за трчање Мрежест горен дел Плиток профил Meta-Rocker Среден ѓон од EVA пена Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина.
Подетално

HOKA Clifton 9 се машки патики за трчање кои носат неверојатна комбинација на мекост и агилност на тркачите. Деветтата генерација на нашиот наградуван модел доаѓа со уште помала тежина и малку поголема висина. Горен дизајн кој се лизга со рефлектирачки панел на потпетици и рационализиран јазик. Средниот ѓон обликуван со компресија изработен од EVA пена обезбедува совршено амортизирање и додава удобност. Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина. Meta-Rocker го олеснува природниот циклус на темпото на тркачот. Променете ја перцепцијата за трчање со патиките HOKA CLIFTON 9.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Мрежест горен дел
 • Плиток профил
 • Meta-Rocker
 • Среден ѓон од EVA пена
 • Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1134501-OSDC
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127912-BBLC
  9.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1119395-CSVO
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  6.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.990 ДЕН
  Помош