Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
NIKE Air Max 2021
Детски патики
Код на производ:
(DA3199-002)
NIKE

NIKE Air Max 2021

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
7.112 ДЕН
Заштеда: 1.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max 2021 се детски патики со иновативна воздушна единица во ѓонот што овозможува чувство на целодневна удобност. Во комбинација со среден ѓон од пена, оваа револуционерна воздушна технологија ги поддржува стапалата на децата додека се движат со враќање на енергијата и намалување на притисокот на земјата. Горниот дел е изработен од текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Јазичето за влечење се наоѓа на јазикот и петицата за брзо и лесно облекување. Лесни, издржливи и револуционерни, детските патики Nike Air Max 2021 се направени за движење, а нивниот впечатлив дизајн ќе внесе свежина во секоја облека. Спецификација: Детски патики – lifestyle Плиток профил/Врвки Горен дел: текстил Среден ѓон од пена Единица за воздух Air-sole Гумен ѓон со целосна должина.
Подетално

Nike Air Max 2021 се детски патики со иновативна воздушна единица во ѓонот што овозможува чувство на целодневна удобност. Во комбинација со среден ѓон од пена, оваа револуционерна воздушна технологија ги поддржува стапалата на децата додека се движат со враќање на енергијата и намалување на притисокот на земјата. Горниот дел е изработен од текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Јазичето за влечење се наоѓа на јазикот и петицата за брзо и лесно облекување. Лесни, издржливи и револуционерни, детските патики Nike Air Max 2021 се направени за движење, а нивниот впечатлив дизајн ќе внесе свежина во секоја облека. Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Плиток профил/Врвки
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Единица за воздух Air-sole
 • Гумен ѓон со целосна должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош