Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
CHAMPION Oahu
Машки папучи
Код на производ:
(CHF231M408-02)
CHAMPION

CHAMPION Oahu

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30
 • 47.5 47.5
 • 48 48 30.5
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion OAHU се лежерни и удобни машки папучи. Тие обезбедуваат добра поддршка на вашите стапала во текот на денот. Без разлика дали тренирате или едноставно уживате во спортскиот стил, овие папучи се одличен избор за вас. Мекиот гумен ѓон ќе обезбеди стабилност и добар стисок за да не ви се лизга стапалото. Вградениот комфорен горен дел се прилагодува и дава сигурност на секој чекор. Натписот Champion придонесува за спортскиот стил и го истакнува омилениот бренд. Спецификација: Машки папучи Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion OAHU се лежерни и удобни машки папучи. Тие обезбедуваат добра поддршка на вашите стапала во текот на денот. Без разлика дали тренирате или едноставно уживате во спортскиот стил, овие папучи се одличен избор за вас. Мекиот гумен ѓон ќе обезбеди стабилност и добар стисок за да не ви се лизга стапалото. Вградениот комфорен горен дел се прилагодува и дава сигурност на секој чекор. Натписот Champion придонесува за спортскиот стил и го истакнува омилениот бренд.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-01
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M407-05
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M403-10
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош