Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
Женски патики
Код на производ:
(DH3158-105)
NIKE

NIKE Court Vision Low Next Nature

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ги новите женски lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Значи, вие сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со зашиени слоеви го зачувува духот на иконскиот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од иконите кошаркарски модели од 80-тите. Секогаш кога ќе видите Nike Sunburst или името Next Nature (NN), гледате уште еден чекор во нашето патување кон нула јаглерод и нула отпад. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува во кој бренд најмногу верувате. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење. Спецификација: Женски патики - lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Најмалку 20% рециклиран материјал Лого на Nike Перфорации Гумен ѓон.
Подетално

Запознајте ги новите женски lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Значи, вие сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со зашиени слоеви го зачувува духот на иконскиот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од иконите кошаркарски модели од 80-тите. Секогаш кога ќе видите Nike Sunburst или името Next Nature (NN), гледате уште еден чекор во нашето патување кон нула јаглерод и нула отпад. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува во кој бренд најмногу верувате. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење. Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Најмалку 20% рециклиран материјал
 • Лого на Nike
 • Перфорации
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CD5434-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.703 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM7590-101
  4.193 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM0113-600
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош