Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
HOKA Kawana
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1123164-WIWT)
HOKA

HOKA Kawana

Претходна цена
8.590 ДЕН
Моментална цена
8.590 ДЕН
Цена со попуст
6.872 ДЕН
Заштеда: 1.718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HOKA KAWANA се врвни женски патики за трчање кои ги поместуваат границите во удобноста и геометријата на патиките за трчање. Пристигнаа патиките за сите вас кои удобноста ја ставате на прво место. Инженерската рециклирана жакард мрежа удобно ги обвиткува вашите стапала и овозможува добра вентилација. Овие патики го туркаат стандардот и го кршат калапот со нова живописна пена која обезбедува голем отпор без виткање. Она што особено ќе ви се допадне е новата пена за средниот ѓон CMEVA која носи одличен баланс на отпор и удобност со веќе стандардното враќање на енергијата во вашите стапала со секој чекор. Технологијата Meta Rocker обезбедува енергично забрзување рано. Рафинираниот дизајн SwallowTail™ овозможува непречени транзиции на тркачите и обезбедува максимална функционалност. Особено интересна е геометријата на петицата, која е закосена и на тој начин обезбедува поширока, порамна површина и подобро амортизирање. Анатомската конструкција го ублажува притисокот врз Ахиловата тетива и на тој начин ја намалува можноста за повреда. Облечете ги овие совршени патики за трчање, поместете ги границите и соборувајте рекорди, без разлика дали сте аматер или професионален тркач. Спецификација: Женски патики за трчање Анатомска конструкција Среден ѓон CMEVA Рециклиран материјал Meta Rocker технологија Горен дел од прозрачен материјал Гумен ѓон.
Подетално

HOKA KAWANA се врвни женски патики за трчање кои ги поместуваат границите во удобноста и геометријата на патиките за трчање. Пристигнаа патиките за сите вас кои удобноста ја ставате на прво место. Инженерската рециклирана жакард мрежа удобно ги обвиткува вашите стапала и овозможува добра вентилација. Овие патики го туркаат стандардот и го кршат калапот со нова живописна пена која обезбедува голем отпор без виткање. Она што особено ќе ви се допадне е новата пена за средниот ѓон CMEVA која носи одличен баланс на отпор и удобност со веќе стандардното враќање на енергијата во вашите стапала со секој чекор. Технологијата Meta Rocker обезбедува енергично забрзување рано. Рафинираниот дизајн SwallowTail™ овозможува непречени транзиции на тркачите и обезбедува максимална функционалност. Особено интересна е геометријата на петицата, која е закосена и на тој начин обезбедува поширока, порамна површина и подобро амортизирање. Анатомската конструкција го ублажува притисокот врз Ахиловата тетива и на тој начин ја намалува можноста за повреда. Облечете ги овие совршени патики за трчање, поместете ги границите и соборувајте рекорди, без разлика дали сте аматер или професионален тркач.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Анатомска конструкција
 • Среден ѓон CMEVA
 • Рециклиран материјал
 • Meta Rocker технологија
 • Горен дел од прозрачен материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1123193-CIMP
  9.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  12.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1134502-VOPY
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127896-BCPPR
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Помош