Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
Код на производ:
(HR1234)
adidas

adidas Court Team Bounce 2.0

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секојдневните патики за жени на adidas Court Team Bounce 2.0 се дизајнирани да доминираат со самодоверба во салата. Моделот е удобен, обезбедува удобност и одлично вклопување без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт. Зајакната, двослојна мрежеста горниот дел се обвива околу стапалото, обезбедувајќи дополнителна стабилност при странично движење. Мобилноста не значи жртвување на стабилноста. Напротив, флексибилниот среден ѓон на Bounce по целата должина обезбедува одлично амортизирање. Производот е создаден делумно од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила за дополнителна безбедност. Спецификација: Женски патики за игра во затворен простор Среден ѓон со отскокнување Состав на горниот дел: Двослојна мрежа Гумен ѓон.
Подетално

Секојдневните патики за жени на adidas Court Team Bounce 2.0 се дизајнирани да доминираат со самодоверба во салата. Моделот е удобен, обезбедува удобност и одлично вклопување без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт. Зајакната, двослојна мрежеста горниот дел се обвива околу стапалото, обезбедувајќи дополнителна стабилност при странично движење. Мобилноста не значи жртвување на стабилноста. Напротив, флексибилниот среден ѓон на Bounce по целата должина обезбедува одлично амортизирање. Производот е создаден делумно од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила за дополнителна безбедност.
Спецификација:

 • Женски патики за игра во затворен простор
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Состав на горниот дел: Двослојна мрежа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Indoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ3489
  7.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ3517
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Помош