Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
adidas HOOPS 3.0
Детски патики
Код на производ:
(H03859)
adidas

adidas HOOPS 3.0

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето малечко со детските унисекс патики на adidas HOOPS 3.0. Лесно се комбинираат со секоја гардероба и во секоја пригода, со смели адидас детали. Горниот дел од синтетичка кожа ги прави лесни и им дава возвишен изглед, додека конструкцијата на ѓонот од гума нуди стабилност и поддршка. Детските патики adidas HOOPS 3.0 се направени од рециклиран материјал. Спецификација: Унисекс детски патики Плиток профил Велкро Горен дел од синтетичка кожа Текстилен ентериер Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Внесете стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето малечко со детските унисекс патики на adidas HOOPS 3.0. Лесно се комбинираат со секоја гардероба и во секоја пригода, со смели адидас детали. Горниот дел од синтетичка кожа ги прави лесни и им дава возвишен изглед, додека конструкцијата на ѓонот од гума нуди стабилност и поддршка. Детските патики adidas HOOPS 3.0 се направени од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики H03860
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош