Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
CHAMPION Coll Gs
Детски папучи
Код на производ:
(CHF231B419-02)
CHAMPION

CHAMPION Coll Gs

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COLL GS се папучи за тинејџери наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, забавниот дизајн на горниот дел и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Спецификација: Папучи за момчиња Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion COLL GS се папучи за тинејџери наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои, забавниот дизајн на горниот дел и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи.
Спецификација:

 • Папучи за момчиња
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B419-20
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B405-67
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош