Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
adidas CROSS EM UP 5
Детски патики за кошарка
Код на производ:
(HQ8494)
adidas

adidas CROSS EM UP 5

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CROSS EM UP 5 се издржливи детски кошаркарски патики со малку поширока конструкција. Издржливоста е клучот за успехот на кошаркарскиот терен. Овие детски кошаркарски патики имаат текстилен горен дел со врвки кои се интегрирани со јазикот за сигурно „заклучување“ што ќе обезбеди стабилност и удобност на младите ѕвезди во подем. Средниот ѓон Cloudfoam е лесен, додека отворот за глуждот и гумениот надворешен ѓон обезбедуваат максимална поддршка. Спецификација: Детски кошаркарски патики Широка конструкција Врвки интегрирани со јазикот Текстилен горен дел Поставен отвор околу написот OrthoLite® влошка Среден ѓон Cloudfoam Гумен ѓон.
Подетално

adidas CROSS EM UP 5 се издржливи детски кошаркарски патики со малку поширока конструкција. Издржливоста е клучот за успехот на кошаркарскиот терен. Овие детски кошаркарски патики имаат текстилен горен дел со врвки кои се интегрирани со јазикот за сигурно „заклучување“ што ќе обезбеди стабилност и удобност на младите ѕвезди во подем. Средниот ѓон Cloudfoam е лесен, додека отворот за глуждот и гумениот надворешен ѓон обезбедуваат максимална поддршка. Спецификација:

 • Детски кошаркарски патики
 • Широка конструкција
 • Врвки интегрирани со јазикот
 • Текстилен горен дел
 • Поставен отвор околу написот
 • OrthoLite® влошка
 • Среден ѓон Cloudfoam
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош