Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HQ6353)
adidas

adidas ULTRABOOST LIGHT

Претходна цена
12.388 ДЕН
Моментална цена
12.388 ДЕН
Цена со попуст
9.910 ДЕН
Заштеда: 2.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики adidas ULTRABOOST LIGHT се најлесниот претставник на семејството Ultraboost досега, а делумно се направени од Parley Ocean Plastic. Чувствувајте се добро, трчајте брзо, бидете подобри. Тоа е циклус. Додадете одзив на вашиот чекор со овие патики за трчање на adidas. Најлесните и најублажените досега, тие исто така се направени со помало отпечаток од претходните верзии на моделот ULTRABOOST. Магијата лежи во средниот ѓон Light BOOST, новата генерација на adidas BOOST со уште поголемо враќање на енергијата. Овие патики се дизајнирани специјално за женско стапало со потесен облик во пределот на петицата и пониска кривина дизајнирана да го намали лизгањето на петата и плускавците. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Light BOOST среден ѓон.
Подетално

Женските патики adidas ULTRABOOST LIGHT се најлесниот претставник на семејството Ultraboost досега, а делумно се направени од Parley Ocean Plastic. Чувствувајте се добро, трчајте брзо, бидете подобри. Тоа е циклус. Додадете одзив на вашиот чекор со овие патики за трчање на adidas. Најлесните и најублажените досега, тие исто така се направени со помало отпечаток од претходните верзии на моделот ULTRABOOST. Магијата лежи во средниот ѓон Light BOOST, новата генерација на adidas BOOST со уште поголемо враќање на енергијата. Овие патики се дизајнирани специјално за женско стапало со потесен облик во пределот на петицата и пониска кривина дизајнирана да го намали лизгањето на петата и плускавците.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Light BOOST среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош