Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
adidas GameCourt 2
Машки патики за тенис
Код на производ:
(HQ8478)
adidas

adidas GameCourt 2

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Gamecourt 2.0 машки тениски патики кои ќе пружат максимална поддршка на секој натпревар. Останете самоуверени и наметнете го вашиот стил на игра на вашиот противник. Горниот дел од светло мрежа обезбедува максимална дишливост и свежина на вашите стапала. Засилената пета додава стабилност. Средниот ѓон EVA обезбедува удобност и совршена рамнотежа на амортизирање и експлозивна енергија. Надворешниот ѓон Adiwear обезбедува влечење што ја менува играта на тврди терени без да ја жртвува издржливоста. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација: Машки тениски патики Логото на adidas ЕВА среден ѓон Плиток профил Врвки Adiwear ѓон.
Подетално

adidas Gamecourt 2.0 машки тениски патики кои ќе пружат максимална поддршка на секој натпревар. Останете самоуверени и наметнете го вашиот стил на игра на вашиот противник. Горниот дел од светло мрежа обезбедува максимална дишливост и свежина на вашите стапала. Засилената пета додава стабилност. Средниот ѓон EVA обезбедува удобност и совршена рамнотежа на амортизирање и експлозивна енергија. Надворешниот ѓон Adiwear обезбедува влечење што ја менува играта на тврди терени без да ја жртвува издржливоста. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Машки тениски патики
 • Логото на adidas
 • ЕВА среден ѓон
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Adiwear ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ8809
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HP9425
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Помош