Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
adidas ULTRABOOST LIGHT
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(HQ6351)
adidas

adidas ULTRABOOST LIGHT

Претходна цена
12.488 ДЕН
Моментална цена
12.488 ДЕН
Цена со попуст
9.990 ДЕН
Заштеда: 2.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ULTRABOOST LIGHT унисекс патиките се најлесниот претставник на семејството Ultraboost досега, а делумно се направени од рециклирани материјали. Чувствувајте се добро, трчајте брзо, бидете подобри. Тоа е циклус. Додадете одзив на вашиот чекор со овие патики за трчање на adidas. Најлесните и најублажените досега, тие исто така се направени со помало отпечаток од претходните верзии на моделот ULTRABOOST. Магијата лежи во средниот ѓон Light BOOST, новата генерација на adidas BOOST со уште поголемо враќање на енергијата. Тоа значи дека ќе се чувствувате полни со енергија како што минуваат километрите, без разлика на местото и растојанието. Спецификација: Унисекс патики за трчање Плиток профил Врвки Light BOOST среден ѓон.
Подетално

adidas ULTRABOOST LIGHT унисекс патиките се најлесниот претставник на семејството Ultraboost досега, а делумно се направени од рециклирани материјали. Чувствувајте се добро, трчајте брзо, бидете подобри. Тоа е циклус. Додадете одзив на вашиот чекор со овие патики за трчање на adidas. Најлесните и најублажените досега, тие исто така се направени со помало отпечаток од претходните верзии на моделот ULTRABOOST. Магијата лежи во средниот ѓон Light BOOST, новата генерација на adidas BOOST со уште поголемо враќање на енергијата. Тоа значи дека ќе се чувствувате полни со енергија како што минуваат километрите, без разлика на местото и растојанието.
Спецификација:

 • Унисекс патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Light BOOST среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош