Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
Женски папучи
Код на производ:
(CN9677-002)
NIKE

NIKE VICTORI ONE

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike VICTORI ONE се разновидни женски папучи кои можете да ги носите од плажа до градина до дневна соба. Овие влечки се внимателно дизајнирани за да им помогнат на стапалата да се релаксираат и да се релаксираат. Обезбедувајќи лесен комфор кој е лесен за носење, овие влечки на Nike имаат нова, полесна пена која дава удобност и удобно чувство при одење. Новиот дизајн на ременот додава дополнителен простор, приспособувајќи повеќе големини на стапалата, а масивното лого на Nike ја нагласува вашата љубов кон брендот. Ваше е само да го изберете вашиот омилен лак, шорцеви и маичка Nike и да се препуштите на новиот ден.Спецификација: Женски папучи – lifestyle Полесна пена под нозете Масивно лого на Nike Обликувано газиште.
Подетално

Nike VICTORI ONE се разновидни женски папучи кои можете да ги носите од плажа до градина до дневна соба. Овие влечки се внимателно дизајнирани за да им помогнат на стапалата да се релаксираат и да се релаксираат. Обезбедувајќи лесен комфор кој е лесен за носење, овие влечки на Nike имаат нова, полесна пена која дава удобност и удобно чувство при одење. Новиот дизајн на ременот додава дополнителен простор, приспособувајќи повеќе големини на стапалата, а масивното лого на Nike ја нагласува вашата љубов кон брендот. Ваше е само да го изберете вашиот омилен лак, шорцеви и маичка Nike и да се препуштите на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски папучи – lifestyle
 • Полесна пена под нозете
 • Масивно лого на Nike
 • Обликувано газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош