Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
CHAMPION Rio
Машки папучи
Код на производ:
(CHF231M410-10)
CHAMPION

CHAMPION Rio

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30
 • 47.5 47.5
 • 48 48 30.5
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion RIO се машки папучи кои нудат удобност во топлите денови. Гумените папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на летото. Кога станува збор за уживање во базени и плажи, ова е модел кој ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне удобноста на повисоко ниво. Горниот дел гарантира пријатен допир и стабилност при секој чекор. Повторениот натпис Champion ја дополнува естетиката, а ѓонот со релјефна текстура е одговорен за сигурно чекорење на влажните површини. Спецификација: Машки папучи Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion RIO се машки папучи кои нудат удобност во топлите денови. Гумените папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на летото. Кога станува збор за уживање во базени и плажи, ова е модел кој ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне удобноста на повисоко ниво. Горниот дел гарантира пријатен допир и стабилност при секој чекор. Повторениот натпис Champion ја дополнува естетиката, а ѓонот со релјефна текстура е одговорен за сигурно чекорење на влажните површини.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-01
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M408-02
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231M407-05
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош