Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
NIKE Victory One
Женски папучи
Код на производ:
(CN9676-600)
NIKE

NIKE Victory One

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.603 ДЕН
Заштеда: 687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На плажа, покрај базен или на градските улици, женските папучи Nike Victory One го усовршуваат класичниот дизајн што само треба да го имате. Обезбедувајќи лесен комфор, овие папучи Nike имаат нова, полесна пена што дава удобност. Обликуваното газиште со шари го држи вашето стапало на место. Широката горна лента нуди добар изглед и уште подобро чувство. Спецификација: Пенесто газиште Натпис и лого на Nike.
Подетално

На плажа, покрај базен или на градските улици, женските папучи Nike Victory One го усовршуваат класичниот дизајн што само треба да го имате. Обезбедувајќи лесен комфор, овие папучи Nike имаат нова, полесна пена што дава удобност. Обликуваното газиште со шари го држи вашето стапало на место. Широката горна лента нуди добар изглед и уште подобро чувство. Спецификација:

 • Пенесто газиште
 • Натпис и лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош