Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
HOKA Bondi 8
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1123202-OSAA)
HOKA

HOKA Bondi 8

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Цена со попуст
8.312 ДЕН
Заштеда: 2.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40 2/3 25.5
 • 8 41 1/3 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42 2/3 27
 • 9.5 43 1/3 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44 2/3 28.5
 • 11 45 1/3 29
 • 11.5 46 29.5
 • 12 46 2/3 30
 • 12.5 47 1/3 30.5
 • 13 48 31
 • 13.5 48 2/3 31.5
 • 14 49 1/3 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање HOKA Bondi 8 ги менуваат правилата на игра. Тие се одликуваат со мека и полесна пена и целосно нова продолжена геометрија на потпетиците. Подлогата од пена во петицата го подобрува чувството на сигурност на стапалото. Технологијата Meta-Rocker обезбедува помазна транзиција од петите до прстите. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Meta-Rocker технологија CMEVA пена во средниот ѓон Ortholite® Hybrid влошка Навалување: 4 mm.
Подетално

Машките патики за трчање HOKA Bondi 8 ги менуваат правилата на игра. Тие се одликуваат со мека и полесна пена и целосно нова продолжена геометрија на потпетиците. Подлогата од пена во петицата го подобрува чувството на сигурност на стапалото. Технологијата Meta-Rocker обезбедува помазна транзиција од петите до прстите.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Meta-Rocker технологија
 • CMEVA пена во средниот ѓон
 • Ortholite® Hybrid влошка
 • Навалување: 4 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127895-CSAA
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1134501-OSDC
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127912-BBLC
  9.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.690 ДЕН
  Помош