Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
HOKA Carbon X 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1123193-CIMP)
HOKA

HOKA Carbon X 3

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
9.832 ДЕН
Заштеда: 2.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секој ден е добар ден за трчање со женските патики за трчање HOKA Carbon X3. Модерниот дизајн на овие патики овозможува подобри перформанси при секој допир со земјата благодарение на основата направена од јаглеродни влакна, а централниот слој изработен од материјали од пена CMEVA во комбинација со технологијата PROFLY X гарантира удобност. Горниот дел е изработен од текстил кој обезбедува флексибилност и прозрачност, а гумениот ѓон направен од технологијата EVA одлично се прилепува на различни површини, овозможувајќи ви постојано да ги подобрувате вашите перформанси. Спецификација: Женски патики за трчање Лого на HOKA.
Подетално

Секој ден е добар ден за трчање со женските патики за трчање HOKA Carbon X3. Модерниот дизајн на овие патики овозможува подобри перформанси при секој допир со земјата благодарение на основата направена од јаглеродни влакна, а централниот слој изработен од материјали од пена CMEVA во комбинација со технологијата PROFLY X гарантира удобност. Горниот дел е изработен од текстил кој обезбедува флексибилност и прозрачност, а гумениот ѓон направен од технологијата EVA одлично се прилепува на различни површини, овозможувајќи ви постојано да ги подобрувате вашите перформанси.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Лого на HOKA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1123164-WIWT
  6.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1134502-VOPY
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127896-BCPPR
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Помош