Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
CHAMPION Mersea Gs
Код на производ:
(CHF231G411-10)
CHAMPION

CHAMPION Mersea Gs

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MERSEA GS се папучи за тинејџерки наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од гума, па брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Веселиот дезен на горниот дел и повторените букви Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие влечки. Убав секој ден со влечките Champion MERSEA GS. Спецификација: Папучи за тинејџерки Champion букви Гумен ѓон.
Подетално

Champion MERSEA GS се папучи за тинејџерки наменети за различни активности. Може да се носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од гума, па брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Веселиот дезен на горниот дел и повторените букви Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие влечки. Убав секој ден со влечките Champion MERSEA GS.
Спецификација:

 • Папучи за тинејџерки
 • Champion букви
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G409-71
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G411-01
  817 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231G409-85
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Помош