Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
CHAMPION Mill Gs
Детски папучи
Код на производ:
(CHF231B405-67)
CHAMPION

CHAMPION Mill Gs

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
817 ДЕН
Заштеда: 273 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MILL GS се папучи за момчиња наменети за различни активности. Вашите малечки можат да ги носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете им го секој ден на вашите момчиња убав со папучите Champion MILL GS. Спецификација: Папучи за момчиња Лого Champion Гумен ѓон.
Подетално

Champion MILL GS се папучи за момчиња наменети за различни активности. Вашите малечки можат да ги носат на базен, под туш после тренинг или во летните денови на плажа. Горниот дел е изработен од синтетички материјали, така што брзо се суши и е отпорен на вода и сонце. Гумениот ѓон ги прави пријатни и удобни за носење во текот на денот. Впечатливата комбинација на бои и логото Champion придонесуваат за уникатниот спортски изглед на овие папучи. Направете им го секој ден на вашите момчиња убав со папучите Champion MILL GS.
Спецификација:

 • Папучи за момчиња
 • Лого Champion
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B419-20
  892 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CHF231B419-02
  892 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.190 ДЕН
  Помош