Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HP6090)
adidas

adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ Adult

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Цена со попуст
5.990 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не знаете како да објасните зошто и како, но знаете дека женските lifestyle патики на adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ го освоија вашето срце. Текстилниот горен дел е удобен и лежерен, додека средниот ѓон LIGHTMOTION е мек и еластичен. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на различни површини. Спојте го овој модел со омилениот фустан или тренерка и покажете го вашето елегантно јас благодарение на ѓонот на платформата што ја издолжува фигурата. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што правењето на производот е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Среден ѓон LIGHTMOTION Гумен влечен ѓон.
Подетално

Не знаете како да објасните зошто и како, но знаете дека женските lifestyle патики на adidas ZNCHILL LIGHTMOTION+ го освоија вашето срце. Текстилниот горен дел е удобен и лежерен, додека средниот ѓон LIGHTMOTION е мек и еластичен. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на различни површини. Спојте го овој модел со омилениот фустан или тренерка и покажете го вашето елегантно јас благодарение на ѓонот на платформата што ја издолжува фигурата. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што правењето на производот е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Среден ѓон LIGHTMOTION
 • Гумен влечен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош