Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
Машки патики за тенис
Код на производ:
(HQ8917)
adidas

adidas Barricade

Претходна цена
9.288 ДЕН
Моментална цена
9.288 ДЕН
Цена со попуст
7.430 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тениски патики на adidas Barricade се совршена платформа за доминација на теренот. Контролирајте ги нозете за да ја контролирате вашата игра. Моделот се одликува со специјален систем за поврзување, со врвки надвор од центарот и заклучување на јазикот, за прилагодување на патики на обликот на вашето средно стапало. Секоја победа на тенискиот терен е ваша благодарение на системот за пена Geofit кој не остава простор или празнини. Средниот ѓон на Buonce и лакот од TPU во централниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и совршен баланс на амортизирање и експлозивна енергија. Смелите букви на аdidas во внатрешноста не се само покажување на љубов кон брендот. Неговата функција е отпорност на оштетување. Спецификација: Машки тениски патики Врвки надвор од центарот Geofit пена Среден ѓон со отскокнување Плиток профил TPU средно стапало Задебелени букви од adidas Гумен ѓон.
Подетално

Машките тениски патики на adidas Barricade се совршена платформа за доминација на теренот. Контролирајте ги нозете за да ја контролирате вашата игра. Моделот се одликува со специјален систем за поврзување, со врвки надвор од центарот и заклучување на јазикот, за прилагодување на патики на обликот на вашето средно стапало. Секоја победа на тенискиот терен е ваша благодарение на системот за пена Geofit кој не остава простор или празнини. Средниот ѓон на Buonce и лакот од TPU во централниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и совршен баланс на амортизирање и експлозивна енергија. Смелите букви на аdidas во внатрешноста не се само покажување на љубов кон брендот. Неговата функција е отпорност на оштетување. Спецификација:

 • Машки тениски патики
 • Врвки надвор од центарот
 • Geofit пена
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Плиток профил
 • TPU средно стапало
 • Задебелени букви од adidas
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ8809
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ8478
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Помош