Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
ASICS Japan
Женски патики
Код на производ:
(1192A212-100)
ASICS

ASICS Japan

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JAPAN S™ PF се женски lifestyle патики ве враќаат директно во 1981 година. Иако овие патики црпат инспирација од осумдесетите, нивниот модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста, придонесува овие патики да се сè уште актуелни. Цртајќи го ретро изгледот на кошаркарските патики од осумдесетите, овие патики добиваат класичен изглед и го комбинираат со модерни материјали кои ги прават овие патики издржливи и удобни. Дезените на Asics од страна и логото на задната страна на патиката зборуваат за спортски дух и посветеност на брендот. Спецификација: Женски lifestyle патики Лого на ASICS Врвки.
Подетално

JAPAN S™ PF се женски lifestyle патики ве враќаат директно во 1981 година. Иако овие патики црпат инспирација од осумдесетите, нивниот модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста, придонесува овие патики да се сè уште актуелни. Цртајќи го ретро изгледот на кошаркарските патики од осумдесетите, овие патики добиваат класичен изглед и го комбинираат со модерни материјали кои ги прават овие патики издржливи и удобни. Дезените на Asics од страна и логото на задната страна на патиката зборуваат за спортски дух и посветеност на брендот. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A118-118
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1202A322-100
  4.473 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1202A322-101
  4.473 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.390 ДЕН
  Помош