Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
PUMA Caven
Машки патики
Код на производ:
(380810-01)
PUMA

PUMA Caven

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma CAVEN се удобни машки патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание. Дизајнот на овие патики е инспириран од моделите на кошаркарски патики од 80-тите години на минатиот век. Издржливиот горен дел е изработен од синтетичка кожа и го наследува духот на традицијата од генерациите на патики Puma. SoftFoam пената обезбедува посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Спецификација: Машки патики Горен дел: синтетика, кожа Гумен ѓон SoftFoam пена Врвки.
Подетално

Puma CAVEN се удобни машки патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание. Дизајнот на овие патики е инспириран од моделите на кошаркарски патики од 80-тите години на минатиот век. Издржливиот горен дел е изработен од синтетичка кожа и го наследува духот на традицијата од генерациите на патики Puma. SoftFoam пената обезбедува посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Горен дел: синтетика, кожа
 • Гумен ѓон
 • SoftFoam пена
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош