Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
adidas Court Team Bounce 2.0
Код на производ:
(HR0609)
adidas

adidas Court Team Bounce 2.0

Претходна цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Цена со попуст
4.550 ДЕН
Заштеда: 1.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секојдневните патики за мажи на adidas Court Team Bounce 2.0 се дизајнирани да доминираат со сигурност во салата. Моделот е удобен и одлично се вклопува без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт. Зајакната, двослојна мрежести горен дел го обвиткува стапалото за дополнителна стабилност при странично движење. Мобилноста не значи жртвување на стабилноста. Напротив, флексибилниот среден ѓон на Bounce по целата должина обезбедува одлично амортизирање. Производот е направен од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила за дополнителна безбедност. Спецификација: Машки патики за игра во затворен простор Плиток профил Врвки Среден ѓон со отскокнување Состав на горниот дел: Двослојна мрежа Јазиче за пети.
Подетално

Секојдневните патики за мажи на adidas Court Team Bounce 2.0 се дизајнирани да доминираат со сигурност во салата. Моделот е удобен и одлично се вклопува без разлика дали играте одбојка, ракомет или друг тимски спорт. Зајакната, двослојна мрежести горен дел го обвиткува стапалото за дополнителна стабилност при странично движење. Мобилноста не значи жртвување на стабилноста. Напротив, флексибилниот среден ѓон на Bounce по целата должина обезбедува одлично амортизирање. Производот е направен од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила за дополнителна безбедност.
Спецификација:

 • Машки патики за игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон со отскокнување
 • Состав на горниот дел: Двослојна мрежа
 • Јазиче за пети

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Indoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош