Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE GIGI
ELLESSE GIGI
ELLESSE GIGI
ELLESSE GIGI
ELLESSE GIGI
ELLESSE GIGI
Женски папучи
Код на производ:
(ELF231F414-10)
ELLESSE

ELLESSE GIGI

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36 22.5
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23
 • 37.5 37.5
 • 38 38 23.5
 • 38.5 38.5
 • 39 39 24
 • 39.5 39.5
 • 40 40 24.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 25.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош