Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF
Детски патики
Код на производ:
(GW7085)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.4 TURF

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.550 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете секој ваш удар да биде совршен во аdidas PREDATOR CCURACY.4 TURF удобни детски фудбалски патики. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност, овие детски тренерки на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Спецификација: Фудбалски патики за деца Наменет за играње на терени со вештачка трева Врвки Синтетички горен дел Гумен ѓон со жлебови за вештачка трева.
Подетално

Дозволете секој ваш удар да биде совршен во аdidas PREDATOR CCURACY.4 TURF удобни детски фудбалски патики. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност, овие детски тренерки на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Спецификација:

 • Фудбалски патики за деца
 • Наменет за играње на терени со вештачка трева
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон со жлебови за вештачка трева

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош